O Nas

Potrzebujesz zbiornik na nieczystości? Oczekujesz  szybkiego, sprawnego transportu i do tego w korzystnej cenie? W takim razie dobrze trafiłeś.

Nasze zbiorniki dostarczamy do klientów z całego kraju za pomocą transportu łączonego, co pozwala nam na utrzymanie najkorzystniejszej ceny za transport poszczególnych zbiorników.

Wieloletnie doświadczenie naszej ekipy, pozwala skrócić czas montażu szamba do godziny czasu, a pełen profesjonalizm pozwala nam zamontować kilka zbiorników jednego dnia, bez obaw o jakość naszej usługi.

Dbając o naszych klientów oferujemy możliwość indywidualnego ustalenia kosztów transportu, w przypadku zamówienia jednorazowo minimum 2 zbiorników.  Nie pobieramy też opłaty za wstawienie zbiornika do wykopu i związanej z tym pracy dźwigu - w zamian oczekujemy zapewnienia dojazdu do miejsca montażu dla auta ciężarowego. W przeciwnej sytuacji zmuszeni jesteśmy do zestawienia zamówionego zbiornika w miejscu dla nas dogodnym - w takim przypadku dalszy montaż jest już w gestii klienta, a my pobieramy całą umówioną kwotę. 

Staramy się zapewnić jak najwyższą jakość naszych usług, utrzymując pełny kontakt z klientem, doradzamy w kwestiach technicznych i, co najważniejsze, oferujemy towar wysokiej jakości.